Siūlome platų paslaugų spektrą, kuris patenkins kiekvieną mūsų klientą. Pasirinkite Jus dominančią paslaugą ir susisiekite su mumis!

 

Mūsų servise atliekame įvairių tipų ir modelių krovininių automobilių remontą ir techninį aptarnavimą!

Teikiame šias paslaugas:

 

Važiuoklės, pakabos patikra ir remontas

 

Vilkiko važiuoklė ir jos komponentai yra tiesiogiai atsakingi už vairavimo komfortą ir saugumą. Važiuoklės sitema susideda iš įvairių svirčių, spyruoklių, stebulių, ašių bei amortizatorių. Tik tikslus ir harmoningas visų važiuoklės komponentų darbas užtikrina pilną komfortą ir automobilio stabilumą, bei saugumą. Mūsų darbas patikrinti šiuos komponentus, įvertinti jų būklę ir reikalui esant pakeisti.

 

Pilnas dyzelinių variklių remontas ir aptarnavimas

 

Vidaus degimo variklių remontas yra plataus spektro ir apima daugybę skirtingų veiksmų, priklausomai nuo problemos, su kuria susiduriama. Daugeliu atvejų reikia specialių įgūdžių ir įrankių. Remonto darbai taip pat gali apimti cilindrų ir ventiliatorių būklės patikrinimą ir pakeitimą, purkštukų ir degiklių keitimą, aušinimo sistemos atnaujinimą ir kitus darbus.

 

Stabdžių sistemos patikra ir remontas

 

Stabdžių sistemos efektyvumą lemia daug veiksnių, todėl šios itin svarbios sistemos patikrą ir remontą kviečiame patikėti specialistams. Siekiant užtikrinti saugumą ir išvengti netikėtų gedimų, stabdžių sistemos patikrą rekomenduojama atlikti periodiškai.  Mes atliekame vilkikų ir priekabų stabdžių sistemos patikra stabdžių stendu. Atleiekame stabadžių suportų, kaladėlių, stabdžių būgnų, cilindrų, žarnelių diagnostikos, patikros, keitimo darbus.

 

Pavarų dežių remontas

 

AdBlue sistemų diagnostika ir remontas

 

  • tepalų bei filtrų keitimas;
  • suslėgto oro sistemų, kompresorių ir energo-akumuliatorių remontas;
  • elektros sistemų darbai;
  • aušinimo sistemos remontas;
  • kuro bakų montavimas;
  • lingių, oro pagalvių keitimas;
  • suvirinimo, metalo apdirbimo ir atstatymo (pvz.: ašių) darbai;
  • kiti nestandartiniai darbai ir paslaugos.

 

Užklausa remontui

Užsiregistruokite į servisą internetu. Registruotis