Krovininio transporto – vilkikų, autovežių, autocisternų, priekabų, puspriekabių, ir spec. transporto remonto ir aptranavimo (autoserviso) bendrovė UAB „Dservis“ – tai kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę patirtį visose vežėjams ir kito sunkiojo transporto savininkams aktualiose srityse. Autovežių remontas, prekyba nuajomis ir naudotomis dalimis, prekyba sunkiuoju transportu – tai sritys, kuriose mūsų kolektyvo specialistų branduolys dirba daugiau nei 20 metų.

UAB „Dservis“ krovininio transporto remonto specialistai stažavosi Lietuvoje ir už jos ribų, kėlė kvalifikaciją įvairiose užsienio valstybėse. Ilgametė darbuotojų patirtis, diagnostikos ir remonto įranga bei vietoje sandėliuojamos krovininių automobilių detalės suteikia sąlygas mūsų serviso specialistams suremontuoti techniką operatyviai, kokybiškai ir klientui palankiomis kainomis.

  • Autovežių remontas, priežiūra ir prekyba, anstatų montavimas, birių krovinių puspriekabių remontas, priežiūra ir prekyba, kompresorių skirtų biriems kroviniams iškrauti prekyba ir montavimas, detalių tiekimas, prekyba naudotu bei nauju sunkiuoju transportu – tai sritys, kuriose dirbame ir esame sukaupė didžiausią patirtį bei žinias.
  • Esame tarptautinio komercinio transporto remonto servisų tinklo  „Q-Service Truck“ partneris.
  • Servisas yra įsikūręs strategiškai patogioje vietoje, visai šalia magistralinio kelio A1, adresu Ateities pl. 32B, Kaunas. Ilgametė darbo patirtis mums leidžia atlikti ne tik  visų sunkvežimių markių techninę priežiūrą, bet ir pačius sudėtingiausius remonto darbus.
  • Klientų patogumui – visų markių ir modelių krovininių automobilių detales turime savo sandėlyje arba pristatome ne vėliau kaip per 24 valandas.
  • Prireikus galime atvykti ir pašalinti gedimą kelyje.

Klientų patogumui mūsų servisas dirba visomis savaitės dienomis, be poilsio dienų nuo 8 val. iki 21 val.

Užklausa remontui

Užsiregistruokite į servisą internetu. Registruotis